--
Jesteśmy kancelarią adwokatów i radców prawnych o lokalnych korzeniach, ale o globalnym zasięgu.Jesteśmy ekspertami w szczególności od międzynarodowego prawa gospodarczego. Znamy realne rozwiązania dla Twoich wyzwań.

Zespół

Za sukcesem naszej kancelarii stoją jej ludzie - rzetelni, doświadczeni i z pasją podchodzący do swojej pracy.
Poznaj zespół
13+
Lat doświadczenia w prowadzeniu spraw w kraju, w tym spraw międzynarodowych
91%
Skuteczności w wygrywaniu procesów dla naszych klientów
136+
Wygranych spraw w Polsce i poza jej granicami
100+
Zadowolonych klientów biznesowych i indywidualnych
"Na podstawie dotychczasowego doświadczenia bardzo wysoko oceniamy usługi świadczone przez  Armata Legal. Wszystkie powierzone sprawy realizowane są zawsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi oraz z wykorzystaniem szerokiej wiedzy prawniczej. Współpracując z Armata Legal zawsze możemy liczyć na terminowość, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, indywidualne podejście oraz efektywność podjętych działań."
Michał PacynaPrezes Zarządu Inprogress Sp. z o. o. in Kraków
“Jesteśmy w pełni zadowoleni zarówno z przebiegu współpracy i osobistego zaangażowania adwokat Julii Armata w zapoznanie się z naszą branżą i funkcjonalności sprzętu, jak i z otrzymanymi analizami i raportem, które były kompletne, rzetelne i przejrzyste. Polecamy Armata Legal jako kancelarię do sporządzania skomplikowanych analiz z zakresu prawa międzynarodowego, jak i partnera do ekspansji zagranicznej."
Patrycja Pietrzyk-SzyfkoPrezes Zarządu Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o. w Krakowie
“Z kancelarią Mecenas Julii Armaty współpracuję nieprzerwanie od 7 lat. Nasza współpraca obejmowała temat działalności gospodarczej, funkcjonowania spółek technologicznych, sztucznej inteligencji, praw własności intelektualnej. Kompetentne wsparcie ze strony Kancelarii pozwoliło mi na oszczędność czasu, pieniędzy oraz ograniczenie ryzyk prawnych ”
Grzegorz J. NalepaKnowIA
"Firma Armata Legal wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie prawa korporacyjnego. Ich kompleksowe podejście, rzetelna analiza oraz bieżąca znajomość przepisów prawnych stanowiły klucz do sukcesu w prowadzeniu procesów reorganizacyjnych w naszej firmie. Dokładność i skrupulatność ekspertów kancelarii przyczyniły się do zachowania pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami prawymi."
Tomasz RupikPrezes Zarządu Bleesk Sp. z o. o. w Krakowie
Specjalizacje
Jedyna obsługa prawna jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować. Naszym celem jest dostarczenie najbardziej kompleksowej, skrojonej na miarę obsługi prawnej, której możesz potrzebować na swojej drodze do rozwoju i sukcesu.
Zobacz specjalizacje
Blog
Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie dzielimy się naszą wiedzą, analizami oraz spostrzeżeniami na temat najnowszych wydarzeń i zmian w prawie.
Odwiedź nasz blog
Przeczytaj najnowsze wpisy
Przyszłość na
Twoich warunkach
© 2023 Armata Legal. Branding and website by
© 2023 Armata Legal.
Branding and website by