--

Julia Armata

Partner zarządzający, adwokat

Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w negocjowaniu i redagowaniu umów gospodarczych i międzynarodowych, a także w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym w sprawach gospodarczych i międzynarodowych.


Na co dzień obsługuje spółki z branż: deweloperska, IT, e-commerce, budowlana, motoryzacyjna i innych, również z kapitałem zagranicznym, a także spółki zagraniczne, prowadzące działalność w Polsce.

Uczestniczyła w najgłośniejszych w kraju sprawach, dotyczących sporów o prawa własności nieruchomości znacznych wartości. Ma doświadczenie w reprezentacji Klientów przy zawieraniu umów dotyczących spółek i nieruchomości o znacznych wartościach. Prowadziła sprawy o podział majątku, obejmującego tak spółki, jak i nieruchomości znacznych wartości.

Zdobywała doświadczenie m.in. u adwokat Lidii Piwowarczyk i jako Senior Associate w Kancelarii Kubas Kos Gałkowski - Adwokaci. Ukończyła studia stacjonarne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z ogólnym wynikiem celującym, a także studiowała na Wydziale Prawa na Université Jean Monnet w Saint-Etienne we Francji, gdzie odbywała również praktyki w sądzie gospodarczym.

Specjalizacje
Umowy gospodarcze (prawo kontraktowe), w tym międzynarodowe, postępowania sądowe, prawo nieuchomości, prawo nowych technologii

Języki obce

angielski (obywatelstwo kanadyjskie), francuski (DALF C1)

Stowarzyszenia
Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie

International Association of Young Lawyers (AIJA)

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP)

Belgijska Izba Gospodarcza (BBC)

Paweł Meller
Specjalista ds. administracyjnych
Telefon
Email
Dowiedz się więcej
Rafał Podbielski
Partner, Radca prawny
Telefon
Email
Dowiedz się więcej
Przyszłość na
Twoich warunkach
© 2023 Armata Legal. Branding and website by
© 2023 Armata Legal.
Branding and website by