--

Contract law

We specialise in contract law. We draft all kinds of contracts for our clients that are necessary for the conduct of business, as well as addendums, , agreements and declarations that are necessary after the conclusion of contracts. We also represent clients in the event of any contractual disputes.

Services within the specialization

"Na podstawie dotychczasowego doświadczenia bardzo wysoko oceniamy usługi świadczone przez  Armata Legal. Wszystkie powierzone sprawy realizowane są zawsze zgodnie z naszymi oczekiwaniami, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi oraz z wykorzystaniem szerokiej wiedzy prawniczej. Współpracując z Armata Legal zawsze możemy liczyć na terminowość, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, indywidualne podejście oraz efektywność podjętych działań."
Michał PacynaPrezes Zarządu Inprogress Sp. z o. o. in Kraków
“Jesteśmy w pełni zadowoleni zarówno z przebiegu współpracy i osobistego zaangażowania adwokat Julii Armata w zapoznanie się z naszą branżą i funkcjonalności sprzętu, jak i z otrzymanymi analizami i raportem, które były kompletne, rzetelne i przejrzyste. Polecamy Armata Legal jako kancelarię do sporządzania skomplikowanych analiz z zakresu prawa międzynarodowego, jak i partnera do ekspansji zagranicznej."
Patrycja Pietrzyk-SzyfkoPrezes Zarządu Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o. w Krakowie
“Z kancelarią Mecenas Julii Armaty współpracuję nieprzerwanie od 7 lat. Nasza współpraca obejmowała temat działalności gospodarczej, funkcjonowania spółek technologicznych, sztucznej inteligencji, praw własności intelektualnej. Kompetentne wsparcie ze strony Kancelarii pozwoliło mi na oszczędność czasu, pieniędzy oraz ograniczenie ryzyk prawnych ”
Grzegorz J. NalepaKnowIA
"Firma Armata Legal wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie prawa korporacyjnego. Ich kompleksowe podejście, rzetelna analiza oraz bieżąca znajomość przepisów prawnych stanowiły klucz do sukcesu w prowadzeniu procesów reorganizacyjnych w naszej firmie. Dokładność i skrupulatność ekspertów kancelarii przyczyniły się do zachowania pełnej zgodności z obowiązującymi regulacjami prawymi."
Tomasz RupikPrezes Zarządu Bleesk Sp. z o. o. w Krakowie
Future
on your terms
© 2023 Armata Legal. Branding and website by
© 2023 Armata Legal.
Branding and website by
Atelier XIV.